PGC ugodnost – akcijski popusti

Tudi to pomlad imetniki PGC kartice pričakujte super ugodnosti. Akcijska ponudba vam omogoča ugodnejše vzdrževanje vašega vozila, vam pa bolj prijetno in varno vožnjo v vašem vozilu. Poglejte akcijsko ponudbo in kontaktirajte našo ekipo za morebitno pomoč.

Tudi to pomlad imetniki PGC kartice pričakujte super ugodnosti. Akcijska ponudba vam omogoča ugodnejše vzdrževanje vašega vozila, vam pa bolj prijetno in varno vožnjo v vašem vozilu.

Poglejte akcijsko ponudbo in kontaktirajte našo ekipo za morebitno pomoč.

PGC UGODNOST: TRANSPORTNI SISTEMI -20 %

Načrtujte poletne aktivnosti in ne izbirajte bližnjic, ko gre za dodatno opremo, ki vam omogoča aktivne počitnice. Ugodnost velja za originalne strešne nosilce, prtljažnike in kovčke ter nosilce za kolo na kljuki. 

Imetniki PGC kartice izkoristite ugodnost na nakup originalnih transportnih sistemov – strešni nosilci, prtljažniki, kovčki ter nosilci za kolo na kljuki.
ZA NAROČILO kontaktirajte oddelek NADOMESTNIH DELOV in DOPOLNILNE OPREME.
ZA MONTAŽO rezervirajte servisni termin.

Naročilo Rezervirajte servisni termin

PGC UGODNOST: ORIGINALNI KABINSKI FILTRI – 40 %

Menjava kabinskega filtra je pomembna, saj kabinski filter prispeva k zdravju in udobju potnikov v vozilu. Zamenjava kabinskega filtra je preprost postopek, ki ga lahko opravite sami ali pa za vas to uredimo mi. 

Imetniki PGC kartice izkoristite ugodnost menjave originalnega kabinskega filtra.
ZA NAROČILO kontaktirajte oddelek NADOMESTNIH DELOV in DOPOLNILNE OPREME.
ZA MENJAVO rezervirajte servisni termin.

Naročilo Rezervirajte servisni termin

Kabinski filter je del zračnega sistema vašega vozila in služi za filtriranje zraka, ki vstopa v notranjost vozila. Med vožnjo vozilo vleče zunanji zrak skozi kabinski filter, ki odstrani različne nečistoče, kot so prah, cvetni prah, umazanija, delci izpušnih plinov in drugi alergeni.

Zaradi stalne izpostavljenosti nečistočam se kabinski filter sčasoma zamaši in izgubi učinkovitost, kar lahko negativno vpliva na zdravje potnikov in kakovost zraka v notranjosti vozila. Če kabinski filter ni dovolj učinkovit, se lahko v notranjost vozila vnašajo škodljive snovi, ki lahko povzročijo različne zdravstvene težave, kot so glavoboli, kašelj, draženje oči in nosu, alergijske reakcije in drugo.

Poleg tega zamašen kabinski filter lahko povzroči tudi povečanje porabe goriva in zmanjšanje delovanja klimatske naprave, kar bo vplivalo na udobje in varnost potnikov.

Menjava kabinskega filtra je pomembna, saj kabinski filter prispeva k zdravju in udobju potnikov v vozilu.

Priporočljivo je, da se kabinski filter zamenja vsaj enkrat letno ali vsakih 15.000 do 20.000 prevoženih kilometrov, da se zagotovi čist zrak v notranjosti vozila in boljše delovanje zračnega sistema. Zamenjava kabinskega filtra je preprost postopek, ki ga lahko opravite sami ali pa za vas to uredimo mi.

PGC UGODNOST: METLICE IN SETI BRISALCEV – 30 %

Redna menjava metlic brisalcev (običajno enkrat na leto) je priporočljiva, da se zagotovi učinkovito brisanje vetrobranskega stekla in boljša vidljivost med vožnjo v vseh vremenskih razmerah.

Imetniki PGC kartice izkoristite ugodnost menjave originalnega kabinskega filtra.

ZA NAROČILO kontaktirajte oddelek NADOMESTNIH DELOV in DOPOLNILNE OPREME.

ZA MENJAVO rezervirajte servisni termin.

Naročilo Rezervirajte servisni termin

Metlice brisalcev se sčasoma obrabijo zaradi stalne izpostavljenosti zunanjim dejavnikom, kot so sonce, dež, sneg, led in umazanija. To lahko vodi do poškodb in obrabe materiala metlic, zaradi česar se zmanjša njihova učinkovitost pri brisanju vetrobranskega stekla.

Obraba metlic brisalcev se lahko zgodi tudi zaradi uporabe neprimerne tehnike brisanja, kot je uporaba metlic na suhem vetrobranskem steklu, kar lahko povzroči trenje in poškodbe materiala metlice. V nekaterih primerih lahko poškodbe nastanejo tudi zaradi nepravilne namestitve metlic ali zaradi zlomov zaradi nenadnih gibanj, na primer ob močnem vetru ali v primeru trka s predmetom.

Poleg tega lahko kemikalije, kot so različni čistilni izdelki, ki se uporabljajo za čiščenje vetrobranskega stekla, povzročijo poškodbe in obrabo metlic brisalcev.

Redna menjava metlic brisalcev (običajno enkrat na leto) je priporočljiva, da se zagotovi učinkovito brisanje vetrobranskega stekla in boljša vidljivost med vožnjo v vseh vremenskih razmerah.

Rezervirajte servisni termin

PGC UGODNOST: ZAVORNE OBLOGE IN KOLUTI – 30 %

Menjava zavornih oblog in kolutov je pomembna za zagotavljanje varnosti in učinkovitosti zavornega sistema vašega vozila. Zavorni sistem je eden najpomembnejših sistemov v avtomobilu in lahko ima velik vpliv na zmožnost vožnje in zaustavljanja vozila.

Imetniki PGC kartice, ki ste lastniki vozil Volkswagen, VW Gospodarska vozila ali drugih znamk koncerna Volkswagen, ki je starejše od 4 let, izkoristite ugodnost menjave originalnih zavornih oblog (ploščic) in kolutov.

REZERVIRAJTE SERVISNI TERMIN v AC Kondor. Za vsa vprašanja, vam je na voljo servisni svetovalec Blaž Žerovnik.

Menjava zavornih oblog in kolutov je pomembna za zagotavljanje varnosti in učinkovitosti zavornega sistema vašega vozila. Zavorni sistem je eden najpomembnejših sistemov v avtomobilu in lahko ima velik vpliv na zmožnost vožnje in zaustavljanja vozila.

Obstajajo tri glavne vrste zavornih sistemov: bobnaste zavore, diskaste zavore in kombinirane zavore.
Pri diskastih zavorah je zavorna sila ustvarjena s stiskanjem zavornih oblog na kolute, ki se vrtijo skupaj z kolesom. Pri normalni uporabi zavornega sistema se zavorni material na oblogah obrablja, kar vodi do zmanjšanja zavorne sile in manjše učinkovitosti zavornega sistema.

Če se zavorni material na oblogah obrabi do točke, ko ni več dovolj materiala, se bo učinkovitost zavornega sistema zmanjšala in zaviranje bo manj učinkovito. Poleg tega lahko obrabljene zavore poškodujejo kolute, kar lahko povzroči dodatne stroške za popravilo.

Redna menjava zavornih oblog in kolutov bo zagotovila, da bo zavorni sistem vašega vozila deloval optimalno.

Priporočljivo je, da se zavore in koluti preverijo vsaj enkrat letno ali po potrebi, in da se jih zamenja, ko se obrabijo ali poškodujejo. Na ta način boste zagotovili varnost in zanesljivost vašega vozila.

 

Naročite svojo PGC kartico in tudi vi koristite številne ugodnosti. Pišite nam na info@ac-kondor.si in jo naročite.